سپاسگذاری از کسانیکه کلینیک مددکاری اجتماعی نداالحق را مورد عنایت قرار داده اند .

به نام خدا

در پی برپایی نمایشگاه کلینیک مددکاری اجتماعی و اطلاع رسانی در امور مربوط به آسیبهای اجتماعی مانند اعتیاد ، فقر، فحشا و … و اختصاص یافتن غرفه ای در این نمایشگاه به کلینیک ندا الحق و بازدید از کلینیک مددکاری اجتماعی نداالحق بر آن شدیم تا تا بخش کوچکی از نظرات بازدید کنندگان محترم را ثبت و ضبط نماییم …. که بخش اول آنرا در سایت ملاحظه می فرمائید .


نظرات بازدیدکنندگان :
۱- مدیر کل نظارت و بازرگانی بهداشت و درمان :
عزیزان در غرفه کلینیک ، زحمات زیادی را متحمل شده اند و توانسته اند در نمایشگاه جای خود را باز نمایند . توفیق روزافزونتان را از خداوند متعال خواستارم.
۲- آقای اعرابیان (کارشناس و مسئول امور آسیب دیدگان شهریار) :
ضمن عرض تشکر و با آرزوی بهروزی و همکاری متقابل شما با اداره بهزیستی گام موثری درجهت کاهش آسیبهای اجتماعی صورت پذیرد و با همکاری هم بتوانیم راهکارهای مناسبی در جهت رفع این معضل ارائه دهیم

۳- دکتر فردوس قماشچی (مدیر کل مشاوره و مددکاری اجتماعی ناجا )
کلینیک ندا الحق مرکزی امید بخش برای بازتوانی معتادین ، معلولان و دردمندان شهرستان شهریار می باشد . امید است که با همکاری و تعامل بین این کلینیک و مراکز مشاوره و مددکاری اجتماعی تهران و کرج هرجه بهتر بتوانیم از بروز معضلات ، مشکلات و آسیبهای اجتماعی در جامعه پیشگیری نموده و به نظم و امنیت اجتماعی و اخلاقی جامعه کمک نماییم .
۴- آقای شریعت پناهی (دبیرخانه توسعه رشد جامعه مجازی ایران):
به امید روزی که دیگر هیچ آسیب اجتماعی نداشته باشیم و با تشکر از شما .
۵- دکتر عبدالرضا باقری ریاست محترم دانشگاه شاهد.
با تشکر از بینش ، ذهنیت و فعالیت های اجتماعی شما بزرگان در جامعه ، ارزش شغل مددکاری اجتماعی راعملا” نمایان ساخته اید ، خصوصا که توانسته اید مردم را نسبت به شرایط و اهمیت آسیب های اجتماعی آگاه سازید و این خود موفقیت بزرگی است .
۶- آقای محمد نکته :
ضمن تشکر از توضیحات مسئولین در رابطه با اهداف و خدمات کلینیک و آرزوی موفقیت دست اندرکاران این مجموعه ارزشمند و امید به گسترش و توسعه آن در مناطق و مراکز شهرهای دیگر ایران و کمک و همیاری و مساعدت مسئولین در دولت با این گونه مراکز و انجمن ها.

۷- خانم همدانی :
هرمسلمانی باید در رفع مشکلات دیگرمسلمانان تلاش کند و قطعا” موسسه نداالحق در این زمینه از دیگران پیشی گرفته است . اجرکم محفوظ عندالله .
۸- مسئول محترم مدرسه ابتدایی امام سجاد (ع ) :
امید دارم که نسل آینده با همت شما و مرکز مربوطه بیشتر با این خطرت و مشکلات آنها آشنا شوند تا بتوانند از بروز آنها پیشگیری کرده و یا با آنها مقابله نمایند .
۹- آقای مصطفایی :
ضمن سلام خدمت آقای فتاحی ، با شناختی که از شما دارم می دانم که کارتان خالص و خدایی است . همواره موفق و موید باشید.
۱۰- خانم مینا حسین پور درویش :
با سپاس فراوان از زحمات شما ، به نظر من اگر آموزش از سنین کم و به خصوص برای کودکانی از قشر متوسط و پایین شروع کنیم ، تاثیر بسیار بیشتری خواهد داشت.
۱۱- حاج آقای سید محمدی ، معاون محترم امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور اسبق و معاونت محترم مشاکت های سازمان بهزیستی کشور :
انصافا” زحماتی که برای غرفه کشیده اید قابل تقدیر است و از آقای فتاحی جزاین انتظارنمی رفت .امید است نمونه ای کامل از یک الگوی مفید در حوزه مسایل اجتماعی باشند .

خانم رمضانلو مددکار اجتماعی و استاد دانشکاه :
عبادت به جز خدمت خلق نیست .آقای فتاحی ، شما و خانواده تان چه نیکو نداالحق را لبیک گفتید .ان شاءالله خدمات عابدانه تان قبول درگاه حق است .
۱۲- خانم اکبری فارغ التحصیل مشاوره :
حرکت شما بسیار حرکت قشنگی است و من امیدوارم از طرف مسئولین حمایت شود .این شهر به افراد خیرخواهی مانند شما نیاز دارد.
۱۳- آقا جوانزاده :
بهتر است علاوه بر توضیحات شفاهی جزوه و بروشورهایی جهت مطالعه تهیه شود . با تشکر و خسته نباشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ پنج = 12

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>