سپاسگذاري از كسانيكه كلينيك مددكاري اجتماعي نداالحق را مورد عنايت قرار داده اند .

به نام خدا

در پی برپایی نمایشگاه كلينيك مددكاري اجتماعي و اطلاع رسانی در امور مربوط به آسیبهای اجتماعی مانند اعتیاد ، فقر، فحشا و … و اختصاص یافتن غرفه ای در این نمایشگاه به کلینیک ندا الحق و بازديد از كلينيك مددكاري اجتماعي نداالحق بر آن شدیم تا تا بخش كوچكي از نظرات بازدید کنندگان محترم را ثبت و ضبط نماییم …. كه بخش اول آنرا در سايت ملاحظه مي فرمائيد .


نظرات بازدیدکنندگان :
1- مدیر کل نظارت و بازرگانی بهداشت و درمان :
عزیزان در غرفه کلینیک ، زحمات زیادی را متحمل شده اند و توانسته اند در نمایشگاه جای خود را باز نمایند . توفیق روزافزونتان را از خداوند متعال خواستارم.
2- آقای اعرابیان (کارشناس و مسئول امور آسیب دیدگان شهریار) :
ضمن عرض تشکر و با آرزوی بهروزی و همکاری متقابل شما با اداره بهزیستی گام موثری درجهت کاهش آسیبهای اجتماعی صورت پذیرد و با همکاری هم بتوانیم راهکارهای مناسبی در جهت رفع این معضل ارائه دهیم

3- دکتر فردوس قماشچی (مدیر کل مشاوره و مددکاری اجتماعی ناجا )
کلینیک ندا الحق مرکزی امید بخش برای بازتوانی معتادین ، معلولان و دردمندان شهرستان شهریار می باشد . امید است که با همکاری و تعامل بین این کلینیک و مراکز مشاوره و مددکاری اجتماعی تهران و کرج هرجه بهتر بتوانیم از بروز معضلات ، مشکلات و آسیبهای اجتماعی در جامعه پیشگیری نموده و به نظم و امنیت اجتماعی و اخلاقی جامعه کمک نماییم .
4- آقای شریعت پناهی (دبیرخانه توسعه رشد جامعه مجازی ایران):
به امید روزی که دیگر هیچ آسیب اجتماعی نداشته باشیم و با تشکر از شما .
5- دکتر عبدالرضا باقری رياست محترم دانشگاه شاهد.
با تشکر از بینش ، ذهنیت و فعالیت های اجتماعی شما بزرگان در جامعه ، ارزش شغل مددکاری اجتماعی راعملا” نمایان ساخته اید ، خصوصا که توانسته اید مردم را نسبت به شرایط و اهمیت آسیب های اجتماعی آگاه سازید و این خود موفقیت بزرگی است .
6- آقای محمد نکته :
ضمن تشکر از توضیحات مسئولین در رابطه با اهداف و خدمات کلینیک و آرزوی موفقیت دست اندرکاران این مجموعه ارزشمند و امید به گسترش و توسعه آن در مناطق و مراکز شهرهای دیگر ایران و کمک و همیاری و مساعدت مسئولین در دولت با این گونه مراکز و انجمن ها.

7- خانم همدانی :
هرمسلمانی باید در رفع مشکلات دیگرمسلمانان تلاش کند و قطعا” موسسه نداالحق در این زمینه از دیگران پیشی گرفته است . اجرکم محفوظ عندالله .
8- مسئول محترم مدرسه ابتدایی امام سجاد (ع ) :
امید دارم که نسل آینده با همت شما و مرکز مربوطه بیشتر با این خطرت و مشکلات آنها آشنا شوند تا بتوانند از بروز آنها پیشگیری کرده و یا با آنها مقابله نمایند .
9- آقای مصطفایی :
ضمن سلام خدمت آقای فتاحی ، با شناختی که از شما دارم می دانم که کارتان خالص و خدایی است . همواره موفق و موید باشید.
10- خانم مینا حسین پور درویش :
با سپاس فراوان از زحمات شما ، به نظر من اگر آموزش از سنین کم و به خصوص برای کودکانی از قشر متوسط و پایین شروع کنیم ، تاثیر بسیار بیشتری خواهد داشت.
11- حاج آقای سید محمدی ، معاون محترم امور اجتماعي سازمان بهزيستي كشور اسبق و معاونت محترم مشاكت هاي سازمان بهزيستي كشور :
انصافا” زحماتی که برای غرفه کشیده اید قابل تقدیر است و از آقای فتاحی جزاین انتظارنمی رفت .امید است نمونه ای کامل از یک الگوی مفید در حوزه مسایل اجتماعی باشند .

خانم رمضانلو مددكار اجتماعي و استاد دانشكاه :
عبادت به جز خدمت خلق نیست .آقای فتاحی ، شما و خانواده تان چه نیکو نداالحق را لبیک گفتید .ان شاءالله خدمات عابدانه تان قبول درگاه حق است .
12- خانم اكبري فارغ التحصیل مشاوره :
حرکت شما بسیار حرکت قشنگی است و من امیدوارم از طرف مسئولین حمایت شود .این شهر به افراد خیرخواهی مانند شما نیاز دارد.
13- آقا جوانزاده :
بهتر است علاوه بر توضیحات شفاهی جزوه و بروشورهایی جهت مطالعه تهیه شود . با تشکر و خسته نباشید.

این نوشته در عمومی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای اینکه بتوانید دیدگاه خود را ارسال نمایید باید پاسخ پرسش زیر را بنویسید: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.